Jakie biuro rachunkowe?

Wszystko o prowadzonej działalności, o zakładaniu spółek, księgowości, problemach i sukcesach biznesowych.
Awatar użytkownika
Pelagiusz_94
Posty: 1
Rejestracja: 19 wrz 2020, 18:04

Jakie biuro rachunkowe?

Post autor: Pelagiusz_94 »

Polecicie mi jakieś dobre biuro rachunkowe w Lublinie? Mam na oku ofertę biura Rensorg, ale nie zdecydowałem się jeszcze, czy nawiązać z nimi współpracę. Uważacie, że warto?
Awatar użytkownika
Keiria-84
Posty: 1
Rejestracja: 17 sie 2020, 17:15

Re: Jakie biuro rachunkowe?

Post autor: Keiria-84 »

Myślę, że biuro Rensorg ma bardzo atrakcyjne ceny usług, a to nie jedyny jego plus. Pracują tam specjaliści wiedzący wszystko o finansach i podatkach. Warto oddać im w ręce sprawy związane z rachunkowością w firmie. Polecam!
Żaneta

Re: Jakie biuro rachunkowe?

Post autor: Żaneta »

Jeżeli szukasz biura w okolicach Włocławka to polecam zapoznać się z oferta tego biura http://biuro-wloclawek.pl/. : Biuro rachunkowe Włocławek oferuję kompleksowe usługi na najwyższym poziomie.
MartaŻ

Re: Jakie biuro rachunkowe?

Post autor: MartaŻ »

Z tego co wiem to na Nowogrodzkiej w Warszawie jest bardzo dobre biuro rachunkowe https://www.akro.waw.pl/kontakt. Polecam to biuro bo świadczą kompleksowe usługi na najwyższym poziomie.
Awatar użytkownika
mojrra
Posty: 35
Rejestracja: 16 cze 2020, 9:39

Re: Jakie biuro rachunkowe?

Post autor: mojrra »

Naszą księgowością zajmuje się Kancelaria Finansowo-Księgowa Edyta Ulanowicz http://ekfk.pl/ w Janówku. Nie tylko świetnie radzą sobie w tym zakresie, ale też są specjalistami, którzy rzetelnie przeprowadzają audyty finansowe. Mają kompleksową ofertę, korzystne ceny, są skrupulatni. Bez problemu wyrabiają się ze wszystkimi terminami, nie mamy problemu, by się z nimi dogadać, bo są profesjonalni, ale panuje u nich rodzinna atmosfera. Mają ogromne doświadczenie i kompetencje, polecam.
bartłomiejzak

Re: Jakie biuro rachunkowe?

Post autor: bartłomiejzak »

Bieżącą obsługą księgową mojej firmy już od dłuższego czasu zajmuje się biuro rachunkowe http://sowinski.pl/ które w Sopocie jest solidnym adresem jeśli chodzi o sprawowanie kontroli nad finansami. Rzetelne podejście i terminowe realizacje.
jowiłka

Re: Jakie biuro rachunkowe?

Post autor: jowiłka »

Jeśli są tutaj jakieś biura rachunkowe mocno zapracowane, zarobione to polecam zastanowić się czy przypadkiem nie trzeba czegoś zmienić. Ja od pewnego czasu stosuje program Scanye, który skanuje dokumenty, a następnie je zaksięguje za mnie. Nie muszę teraz przepisywać kilka godzin dokumentów. To jest dla mojego biura ogromne ułatwienie.
AlicjaŚ78

Re: Jakie biuro rachunkowe?

Post autor: AlicjaŚ78 »

Jeżeli ktoś z was szuka biura, które oferuję usługi księgowe i kadrowe dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów to polecam zapoznać się z ofertą firmy https://biuro-rachunkowe-anna-lejczak.pl/oferta/. Biuro zajmie się takimi działaniami jak : prowadzenie ewidencji przychodów opodatkowanych ryczałtem, prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów czy prowadzenie ewidencji sprzedaży i zakupu do celów ewidencji VAT.
Rafał

Re: Jakie biuro rachunkowe?

Post autor: Rafał »

Polecam Biuro Rachunkowe TAX SAFE. Rzetelnie prowadzą księgowość moje firmy. Biuro jest godne zaufania.
grodęcki

Re: Jakie biuro rachunkowe?

Post autor: grodęcki »

Przy prowadzeniu własnej firmy o moje sprawy księgowe dba biuro rachunkowe http://domiter.pl/ które wszelkie rozliczenia i obsługę kadrowo-płacową bierze całkowicie na swoje barki jednocześnie odciążając mnie z tego rodzaju zadań. Profesjonalnie, rzetelnie i terminowo.
Wantów

Re: Jakie biuro rachunkowe?

Post autor: Wantów »

Ja szukam biura rachunkowego, które zajmie się dla mnie prowadzeniem księgowości firmowej. Najlepiej ze Śląska. W sieci znalazłem ich - https://biuromda.pl/ . Ktoś może wypowiedzieć się na ich temat? Polecacie?
Awatar użytkownika
maki
Posty: 83
Rejestracja: 08 maja 2020, 15:37

Re: Jakie biuro rachunkowe?

Post autor: maki »

My zdecydowaliśmy się na skorzystanie z usług biura Dywidenda z Warszawy http://dywidenda.waw.pl/index.php/cennik/. Ich oferta od razu nas zainteresowała, bo jednak mają szeroki zakres usług, no i świetne ceny. Naszą księgowością zajmują się profesjonalnie, nie mamy z nimi żadnego problemu, są terminowi, widać, że mają odpowiednie kompetencje i doświadczenie, są po prostu rzetelni. Zdecydowanie ich polecam.
Awatar użytkownika
dzer
Posty: 207
Rejestracja: 30 kwie 2020, 17:55

Re: Jakie biuro rachunkowe?

Post autor: dzer »

My od długiego czasu naszą księgowość powierzamy w ręce biura księgowego Amtes w Gliwicach https://www.amtes-ksiegowosc.pl/oferta/ ... uzych-firm. Ich oferta jest kompleksowa, mają szeroki zakres usług, u nas zajmują się przede wszystkim pełną księgowością, kadrami, płacami, ale też naszą reprezentacją przed organami administracji. To rzetelna, terminowa firma, pracują efektywnie, dzięki nim nam też pracuje się lepiej, dodatkowo mają atrakcyjne stawki cenowe, polecam.
Mrożon

Re: Jakie biuro rachunkowe?

Post autor: Mrożon »

Jeśli chodzi o pełną księgowość to zdecydowanie polecam biuro z którym sam współpracuje od dość dlugiego czasu https://ksiegowiwroclaw.pl/ - Bardzo solidne biuro, godne zaufania no i darmowa wycena!
Awatar użytkownika
kwiatek
Posty: 460
Rejestracja: 23 maja 2019, 8:26

Re: Jakie biuro rachunkowe?

Post autor: kwiatek »

A skoro już o księgowości firmy mowa, to co jest Waszym zdaniem lepsze - rozliczenia vat kwartalne czy rozliczenia miesięczne? Z którego typu rozliczeń Wy korzystacie w w Waszych firmach? Która opcja jest dla Was atrakcyjniejsza? Jakie za tym przemawiają argumenty?
sonik_ś

Re: Jakie biuro rachunkowe?

Post autor: sonik_ś »

Kojarzycie firmę https://www.zbf.com.pl/obsluga-finansowa ? Jeśli nie, to naprawdę polecam sprawdzenie ich oferty, bo mają profesjonalne usługi finansowe i z pewnością będziecie zadowoleni ze współpracy z nimi! W zakres ich usług wchodzą przede wszystkim takie elementy jak: kontrolowanie kosztów prowadzenia działalności gospodarczej, rozliczanie kosztów wynajmu i prowadzenia biura,
kontrolowanie wpłat oraz windykacji, rozliczanie podatku dochodowego i wiele innych.
Awatar użytkownika
grann
Posty: 114
Rejestracja: 06 maja 2020, 12:18

Re: Jakie biuro rachunkowe?

Post autor: grann »

Trzeba postawić na jakąś rzetelną firmę. Od siebie polecam biuro rachunkowe Ed-Pro Expert https://ed-pro.pl/rachunkowosc w Szczecinie. Pracujemy z nimi w zasadzie od samego początku naszej działalności, spisują się świetnie. Ewidentnie posiadają odpowiednie kompetencje i umiejętności. Do tego mają szeroki zakres usług, zajmują się naszymi finansami, księgowością, kadrami, itp. Naprawdę warto jest skorzystać z ich usług, mają korzystne ceny.
Awatar użytkownika
jull
Posty: 110
Rejestracja: 08 wrz 2020, 16:44

Re: Jakie biuro rachunkowe?

Post autor: jull »

Naszą księgowością od dawna zajmuje się biuro KBR Księga https://www.kbrksiega.pl/uslugi/uslugi-ksiegowe z Katowic. Pracują tam rzetelni fachowcy, którzy bez najmniejszego problemu zajmują się naszą pełną księgowością oraz sprawami kadrowo-płacowymi. Mają korzystne stawki cenowe, pracują terminowo. Posiadają odpowiednie kompetencje, są całkowicie profesjonalni, mają rozległą i nieustannie aktualizowaną wiedzę fachową, polecam.
mIRECKAż

Re: Jakie biuro rachunkowe?

Post autor: mIRECKAż »

Ja polecam bardzo dobre biuro, które znajduje się na Warszawskim Ursynowie na Lanciego https://www.adamus.net.pl/ . Biuro oferuję kompleksowe uslugi na najwyższym poziomie. Biuro poleciła mi moja znajoma i wiem, że jestem w dobrych rękach bo takich fachowców szukałam.
PawKwiatŻ9

Re: Jakie biuro rachunkowe?

Post autor: PawKwiatŻ9 »

Ja mogę polecić biuro księgowe ale w Gliwicach na Jasnogórskiej 11 https://www.amtes-ksiegowosc.pl/oferta . Ja korzystam z pomocy tego biura i załatwiam u nich sprawy związane z prowadzeniem pełnej księgowości. Jeżeli ktoś jeszcze nie wybrał to polecam biuro rachunkowe Gliwice bo mają bardzo dobra cenę za usługi i super miłą obsługę.
Oleńka 26

Re: Jakie biuro rachunkowe?

Post autor: Oleńka 26 »

Najlepiej wybrać takie biuro rachunkowe, które spełnia nasze oczekiwania i nie jest zbyt drogie. Dużo rzeczy w firmie, można robić we własnym zakresie korzystając z darmowych programów, dzięki którym faktura zakupu nie będzie już problemem. Program ten pomaga w wystawiać i kontrolować całe rozliczenia.
Awatar użytkownika
part
Posty: 100
Rejestracja: 16 lip 2020, 18:45

Re: Jakie biuro rachunkowe?

Post autor: part »

My korzystamy z usług biura rachunkowego BG w Szczecinie http://www.biurorachunkowe-gb.pl/oferta/ od ładnych kilku lat. Wcześniej zatrudnialiśmy wewnętrznie księgową, która nie poradziła sobie zbyt dobrze. Na tym biurze rachunkowym można polegać, mają szeroki zakres usług, zajmują się naszymi kadrami, płacami, pełną księgowością. Oni dotrzymują terminów, mamy z nimi łatwy kontakt, polecam ich serdecznie.
łuna

Re: Jakie biuro rachunkowe?

Post autor: łuna »

Dobry księgowy to skarb na wagę złota. Ja cenię bardzo moją księgową z biura https://passive.com.pl/ przede wszystkim za bardzo profesjonalne podejście do klienta i bezproblemową współpracę. Jakość usług na najwyższym poziomie. Dbają o najdrobniejsze szczegóły.
Tulka

Re: Jakie biuro rachunkowe?

Post autor: Tulka »

Koniecznie musi być z Lublina? Jeśli nie to szczególnie polecam Ci poznańskie biuro rachunkowe AK-PLUS Biuro Rachunkowe Anna Klupczyńska. To biuro rachunkowe, które specjalizuje się w obsłudze mikro i małych przedsiębiorstw. Usługi księgowe świadczone przez niniejsze biuro należą do najbardziej cenionych w Poznaniu i okolicy. W ich skład wchodzi m.in.: Biuro AK-PLUS prowadzi doświadczona księgowa, której wiedza i doświadczenie nie raz pomogły mi wyjść "z opresji" przed US.
Arekoo

Re: Jakie biuro rachunkowe?

Post autor: Arekoo »

Wybór dobrego biura rachunkowego jest bardzo ważny do prowadzenia działalności. Przedsiębiorca może skorzystać z pomocy poleconych firm, a samemu fakturować z zastosowaniem dobrego programu. Dobrym pomysłem jest sprawdzenie w firmie oferty Mega-Tech. Mają u siebie przeróżne programy do faktur. Np. w Faktura Small Business Standard można wystawiać faktury VAT, proformy korekty: https://www.mega-tech.com.pl/faktura-korekta/ i wiele innych dokumentów. Myślę że warto przetestować za darmo ;)
Pikselek

Re: Jakie biuro rachunkowe?

Post autor: Pikselek »

My od roku współpracujemy bardzo dobrym biurem , nie wiem czy słyszeliście o https://ksiegowiwroclaw.pl/ my jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy z nimi . Wszytko jest zaksięgowane na czas , podatki dobrze rozliczone , wypłaty dobrze obliczone . Spokojnie wam mogę ich polecić
judit

Re: Jakie biuro rachunkowe?

Post autor: judit »

Prowadzimy ogromne biuro rachunkowe, obsługujemy bardzo dużo firm i przedsiębiorstw. W związku z tym pragniemy zapewnić naszym klientom jak najlepsze zabezpieczenia. Dlatego chcemy podjąć współpracę z https://apogpoland.com/pl/uslugi/outsourcing-aml aby monitorować wierzytelność klientów, a także przebiegi transakcji.
ODPOWIEDZ