Ale ja chcę wybrać dobry skup domów

Wszystko o prowadzonej działalności, o zakładaniu spółek, księgowości, problemach i sukcesach biznesowych.
MiłośćNieWybiera

Ale ja chcę wybrać dobry skup domów

Post autor: MiłośćNieWybiera »

Więc do Was piszę, co jest naturalne. Mam nadzieję, że możecie mi jednak pomóc. Szukam czegoś użytecznego, co jednak sprawi, że wszystko będzie mi łatwiej ogarnąć ze sprzedażą tego domu. Wzorem niech będzie skup domów za gotówkę Gdańsk, który uwielbiam, ale okolice Bydgoszczy. Ktoś coś? Z góry dzięki :)
Maciuś09

Re: Ale ja chcę wybrać dobry skup domów

Post autor: Maciuś09 »

Może i miłość nie wybiera, ale TY możesz wybrać to, że nikt Cię nie oszuka! Osobiście radzę się zapoznać z artykułami takimi jak ten -> https://k4home.pl/jak-przygotowac-miesz ... eszkan/eby nie musieć się martwić o to czy ktoś powie nam prawdę, półprawdę czy może skłamie na dany temat. Edukacja jest Twoją tarczą - korzysta z niej mądrze
paweł126

Re: Ale ja chcę wybrać dobry skup domów

Post autor: paweł126 »

Hahaha, nieźle użyłeś jego nick Maciej! Osobiście myślę, że warto skorzystać z wyszukiwarki. Nie mówię tego prześmiewczo - naprawdę tak myslę. W razie potrzeby oczywiście pytaj się, ale mogłeś rzucić konkretnymi nazwami firm, to byłbym w stanie cos polecić. Pisz jak cos
ODPOWIEDZ